Misie już wiedzą skąd bierze się mleko w sklepie. Zapoznały się z etapami jego produkcji i poznały produkty wytwarzane z mleka. Natomiast podczas degustacji pierwsze miejsce zdobył jogurt owocowy.

Kiedy Wiosna już nastała, Misie założyły ,,Zielony kącik”. Posadziły koperek, pietruszkę, szczypiorek oraz fasole. Dowiedziały się jak sadzić i siać oraz czego potrzebują rośliny, aby mogły rosnąć. Później bacznie obserwowały, jak rosną nasze roślinki. A tydzień przed Wielkanocą rzeżuchę posiały i do domu na stół zabrały.

Kiedy zimą spadł pierwszy śnieg ,,Misie” wyruszyły do ogrodu na zimowe igraszki. Ciepło się ubrały i dobry humor do zabawy na śniegu ze sobą zabrały.

2 marca Misie udały się na spacer po ryneczku w Zdrojach i odwiedziły okoliczne sklepy. Podczas tej wycieczki dzieci zapoznały się z nazwami sklepów i dowiedziały się, co można w nich kupić. Dzieci odwiedziły: sklep mięsny, księgarnię, sklep z warzywami, z odzieżą i z zabawkami, a także zoologiczny, rybny, kwiaciarnię, meblowy i kiosk Ruchu. Ogromną niespodzianką skończyła się wizyta w piekarni ,,Admat”, gdzie zapoznały się z zawodem sprzedawcy oraz zostały ugoszczone drobnym poczęstunkiem.

Misie dużo rozmawiały o książkach, więc p. Ewa zorganizowała wizytę w naszej lokalnej Bibliotece. Kiedy przyszliśmy czekała na nas p. Asia, gotowa na wtajemniczenie nas w świat ksiąg. Zdumieni uważnie słuchaliśmy co możemy wypożyczyć. Wiemy gdzie należy szukać książeczek dla dzieci. Te są zresztą najpiękniejsze. Kilka z nich pokazała nam p. Asia i od razu zdecydowaliśmy się, że wypożyczymy je, aby poznać ciekawe przygody małych bohaterów.